Aleš Venhoda - Brno - Petrov

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na sololitu, 80x60 cm Monogramováno vpravo dole A.V. Rámováno.

o autorovi: 1946

86276. Brno - Petrov
Dražba ukončena:30.11.2022 20:50:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč