Aleš Venhoda - Brněnské zákoutí

Olej na sololitu, 20x35 cm Monogramováno vlevo dole A.V. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946

86809. Brněnské zákoutí
Dražba ukončena:27.11.2022 20:06:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč