Aleš Valčík - Konvolut 2 akvarelů - Před bouří a Podzim

Akvarely, 58x47 cm. Signovány vpravo dole Aleš Valčík. Rám, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1976
Malíř. Studoval fotografii, specializuje se však na malbu akvarelů. Kromě zátiší květinových a ovocných se soustřeďuje na krajinu s průzračnou vodou a vzduchem, což vyhovuje akvarelu. S otcem Josefem a sestrou Magdou vedou Ateliér Valčík v Brně. Je členem Prof Art Brno.

Aleš Valčík
96842. Konvolut 2 akvarelů - Před bouří a Podzim
Dražba ukončena:11.06.2023 20:30:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.06.2023 20:27:20 11200
500 Kč 05.06.2023 20:28:25 2467