Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Štolovský Aleš 1972. Rámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1911 – 1987
Malíř, výrobce barev, autor spisu Technika barev, vedl podnik po svém otci, malíři Josefu Štolovském.