Olej na kartonu, 11x14 cm, signováno vpravo dole Štolovský Aleš 1917, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1911 – 1987 Malíř, výrobce barev, autor spisu Technika barev, vedl podnik po svém otci, malíři Josefu Štolovském.