Aleš Lamr - Vzkaz I

Barevná litografie, 81x54 cm. Limitovaná edice 30/30. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 01. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

55805. Vzkaz I
Dražba ukončena:10.02.2021 21:05:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč