Aleš Lamr - Vřeteno

Litografie, rozměr 39x58,5 cm, signováno vpravo dole A.Lamr 94, značeno 36/65, volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

9436. Vřeteno
Dražba ukončena:12.04.2017 23:00:31
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 900 Kč