Aleš Lamr - Viděl jsem třetí nebe I.

Litografie, 70x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 93. Číslováno 57/100. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

62970. Viděl jsem třetí nebe I.
Dražba ukončena:12.08.2021 20:19:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč