Aleš Lamr

64253. Úzká brána

popis: Litografie, 69x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 92. Číslováno 54/100. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč