Aleš Lamr - Útvary

Akvarel, 49x63 cm. Signováno dole uprostřed A. Lamr 94. Rám, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

29178. Útvary
Dražba ukončena:28.02.2019 20:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč