Aleš Lamr - Špehýrky

Barevná litografie, 80x55 cm. Limitovaná edice 18/33. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 00. Rám, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

58061. Špehýrky
Dražba ukončena:14.04.2021 20:19:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč