Aleš Lamr - První a poslední

Litografie, 56x72 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 89. Číslováno 6/55 cm. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

66499. První a poslední
Dražba ukončena:13.10.2021 20:39:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč