Aleš Lamr - Noha

Akvarel na ručním papíru. 58x40 cm. Signováno dole uprostřed. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

38060. Noha
Dražba ukončena:27.11.2019 22:35:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč