Aleš Lamr - Miloval divoké boje - Kéýx & Alkyoné

Dvě litografie na jednom listu, rozměr listu 30x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 83. Číslováno 73/100. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

59379. Miloval divoké boje - Kéýx & Alkyoné
Dražba ukončena:12.05.2021 20:27:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč