Aleš Lamr - Létající objekty

Akvarel, 75x55 cm. Signováno dole uprostřed A. Lamr 95. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

29460. Létající objekty
Dražba ukončena:27.03.2019 18:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč