Aleš Lamr

64247. Konstelace

popis: Litografie, 71x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 94. Číslováno 38/60. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč