Aleš Lamr - Kolem dokola leží klamavé sny

Litografie, 32x44 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

56801. Kolem dokola leží klamavé sny
Dražba ukončena:17.03.2021 20:16:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč