Aleš Lamr - Kolem dokola leží klamavé sny

Litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo nahoře A. Lamr 83. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

52307. Kolem dokola leží klamavé sny
Dražba ukončena:11.11.2020 20:54:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč