Aleš Lamr - Kolem dokola leží klamavé sny - Kéýx VII-VIII

Litografie, 30x42 cm. 16/100. Signováno vpravo nahoře A. Lamr 83. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

37435. Kolem dokola leží klamavé sny - Kéýx VII-VIII
Dražba ukončena:14.11.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč