Aleš Lamr - Kéýx a Alkyoné

litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo nahoře A. Lamr 83. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

24648. Kéýx a Alkyoné
Dražba ukončena:15.11.2018 21:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč