Aleš Lamr

59328. Jistým krokem

popis: Litografie, 30x42 cm. Nesignováno. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 12.05.2021 11:30:45 754
500 Kč 17.04.2021 15:01:03 831