Aleš Lamr - Jistým krokem

Barevná litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Lamr 85. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

50487. Jistým krokem
Dražba ukončena:15.10.2020 21:10:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč