Aleš Lamr - Jistým krokem

Litografie, 30x42 cm. Signováno tužkou dole uprostřed A. Lamr. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

151274. Jistým krokem
Dražba ukončena:14.12.2025 20:53:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč