Aleš Lamr - Fragmenty

Litografie, 20x14 cm, signováno vpravo dole tužkou A. Lamr, rám, zaskleno.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

13067. Fragmenty
Dražba ukončena:11.10.2017 22:18:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 000 Kč