Aleš Lamr - Evangelidy I

Litografie 62/100, 40x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Lamr 91. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

76431. Evangelidy I
Dražba ukončena:11.05.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč