Aleš Lamr - Evangelia

Litografie 36/50, 80x58 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Lamr 89. Volný list.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

92116. Evangelia
Dražba ukončena:19.03.2023 20:16:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč