Aleš Lamr - Dva

Litografie, 70x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 95. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

60500. Dva
Dražba ukončena:17.06.2021 20:25:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč