Aleš Lamr - Dívčí akt

Akvarel, 30x20 cm. Signováno dole uprostřed A. Lamr 92. Rám, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

58143. Dívčí akt
Dražba ukončena:14.04.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč