Aleš Lamr

69440. Deset hvězd

popis: Litografie, 63/100, 70x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 92. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč