Aleš Lamr - Deset hvězd

Litografie, 63/100, 70x55 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 92. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

69440. Deset hvězd
Dražba ukončena:08.12.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč