Aleš Lamr - Budiž světlo

Litografie, 69x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr 91. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

85596. Budiž světlo
Dražba ukončena:16.11.2022 21:14:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč