Litografie, 43x32 cm, signováno vpravo dole A. Lamr 90, rám, plexisklo.
1943, Olomouc
Žák SUPŠ v Brně (1960-1964; prof. J.A. Šálek). Malíř, grafik, sochař i keramik. Designér i tvůrce akčního umění. Motivy čerpá z městského prostředí, moderních vizuálních médii, komiksových seriálů i reklamních poutačů. Je řazen k představitelům české figurální grotesky.