Aleš Hrdlička

308461. Cesta alejí

popis: Akvarel, 28x21 cm. Signováno vlevo nahoře A. Hrdlička 1939. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.04.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.04.2021 19:11:02 6680