Aleš Černý - Tančící šohaj

Akvarel. 56x40 cm. Signováno vpravo dole Aleš Černý 73. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

39363. Tančící šohaj
Dražba ukončena:15.01.2020 22:51:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč