Aleš Černý - Šohajové

Akvarel, 43x31 cm. Signováno vlevo dole Aleš Černý 80. Rám, pasparta, galerijní sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

74915. Šohajové
Dražba ukončena:27.03.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč