Aleš Černý - Regruti II

Kombinovaná technika, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Aleš Černý Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu osobní věnování přímo od autora.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

95086. Regruti II
Dražba ukončena:14.05.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč