Aleš Černý - Lidové tance

Akvarel, kvaš, 20x16 cm. Signováno vpravo dole Aleš Černý 63. Pasparta.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

58256. Lidové tance
Dražba ukončena:15.04.2021 20:23:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč