Aleš Černý - Konvolut 6 prací

Kombinované techniky, od 19x14 cm do 25x19 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny. Soubor obsahuje i jeden ofsetový tisk.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

97991. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:02.07.2023 20:33:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč