Aleš Černý - Konvolut 6 kreseb

Kresby, od 26x30 cm do 41x29 cm. 1x signováno Aleš Černý. 5x Volný list. 1x Rám, sklo.

Pozn.: Kresba pod sklem poškozena.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

95125. Konvolut 6 kreseb
Dražba ukončena:14.05.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč