Aleš Černý - Konvolut 5 prací

4x akvarel, 1x olejomalba, všechny 62x22 cm. Signovány. Nerámovány.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

98062. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:02.07.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč