Aleš Černý - Konvolut 19 kreseb

Kresby, od 9x7 cm do 9x27 cm. Většina signována. Volné listy podlepené na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

94202. Konvolut 19 kreseb
Dražba ukončena:30.04.2023 20:43:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč