Aleš Černý - Hody - verbunk (Podluží)

Olej na překližce, 48x34 cm. Signováno vpravo dole Aleš Černý 56. Nerámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

94166. Hody - verbunk (Podluží)
Dražba ukončena:30.04.2023 20:41:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč