Akvarel, 25x16 cm. Signováno vpravo dole Aleš Černý. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Pasparta místy poškozena, rám mírně poškozen.
o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.