Alena Svobodová - Hlídač

Olej na desce, 35,5x26 cm. Monogramováno vpravo dole A. S. 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: Autodidakt, věnuje se realistické malbě. Její díla jsou u sběratelů současného umění jak u nás, tak v Anglii, Skotsku, Rakousku, Německu, USA a Sýrii.

Alena Svobodová
129294. Hlídač
Zbývá:20 dnů, 18 hodin
Konec dražby:05.12.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč