Olej na desce, 35,5x26 cm. Monogramováno vpravo dole A. S. 22. Rámováno.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: Autodidakt, věnuje se realistické malbě. Její díla jsou u sběratelů současného umění jak u nás, tak v Anglii, Skotsku, Rakousku, Německu, USA a Sýrii.