Alena Smejkal

60827. Závist

popis: Akryl na plátně, 102x76 cm. Signováno vpravo dole Alena Smejkal 2003. Rámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:15:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč