Alena Šlapáková - Konvolut 10 grafických listů

Litografie, od 48x36 cm do 20x14 cm. Všechny signovány tužkou A. Šlapáková. 10x pasparta, sklo.

Alena Šlapáková
63065. Konvolut 10 grafických listů
Dražba ukončena:12.08.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč