Alena Dostálová - Kytice v bílém džbánku

Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Dostálová. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
70452. Kytice v bílém džbánku
Dražba ukončena:19.12.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč