Alena Čermáková - Západ na Dněpru

Olej na kartonu, 69x92 cm. Signováno vpravo dole A. Čermáková 1956. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

19685. Západ na Dněpru
Dražba ukončena:25.04.2018 21:04:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč