Alena Čermáková - Velikonoce v Polomce

Olejová tempera, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Alena Čermáková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

31250. Velikonoce v Polomce
Dražba ukončena:25.04.2019 20:25:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč