Alena Čermáková

39588. Soubor čtyř prací

popis: 1x akvarel, 1x kresba, 2x litografie. Od 27x12 do 34x26 cm. Všechny signovány Alena Čermáková. 1x pasparta, 3x volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 16.01.2020 22:21:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč