Alena Čermáková - Sklizeň zelí

Olej na plátně, 90x130 cm. Signováno vlevo dole Alena Čermáková 1963. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

vydraženo top velký formát doporučujeme
80128. Sklizeň zelí
Dražba ukončena:26.06.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč